Jarmark

03.07.2020

Dnes před naší prodejnou v Šumperku pořádáme další Regionální jarmark. Tentokrát se představuje rodinná firma Lyopotraviny z Hněvkova a svůj prodejní stánek tu má i DĚTSKÝ KLÍČ Šumperk.

"Lyopotraviny je malá rodinná firma, která se zabývá lyofilizací potravin. Jednoduše řečeno, sušíme potraviny mrazem.

Potraviny zbavujeme vody, ale ne živin a vitamínů.

Firmu jsme založili, protože žijeme zdravě a máme moc rádi lyofilizované ovoce. Také se snažíme podporovat zemědělství v Česku, právě proto vznikla naše firma, která podporuje uchování českých potravin v naší zemi. Naši dodavatelé jsou ze všech koutů České republiky. V našich produktech proto nenajdete jiné ovoce, než které bylo vypěstováno v ČR."

Produkty firmy Lyopotraviny můžete po celý rok zakoupit v naší prodejně v Šumperku na Hlavní třídě a v Lošticích.

"Posláním Dětského klíče Šumperk, o.p.s., je poskytování sociálních služeb osobám s kombinovaným postižením, především osobám s poruchami autistického spektra a jejich rodinám, a zajištění nezbytné pomoci a podpory. Prostřednictvím sociální služby zabránit sociálnímu vyloučení osobám s poruchami autistického spektra a osobám o ně pečujícím a umožnit jim participaci na každodenním životě společnosti – přístup ke vzdělání, kulturnímu a společenskému životu, k zaměstnání. "

http://www.detskyklic.cz/

Zastavte se dnes u stánku Dětského Klíče a podpořte jejich úžasnou práci!

Zpět
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací