Souhrnné informace našim zákazníkům!

18.03.2020

Vážení zákazníci, na základě doporučení vlády ČR Vás prosíme o dodržování uvedených pravidel při nákupu v našich prodejnách:

POUŽITÍ ROUŠKY

  • Na veřejnosti i v našich obchodech povinně používejte ochranné prostředky dýchacích cest - roušky, respirátory, šátky nebo podobné tkaniny! "Moje rouška chrání tebe, tvoje rouška chrání mě"

​VYHRAZENÁ DOBA NÁKUPU PRO SENIORY

  • Od 24. 3. 2020 v našich prodejnách neplatí vyhrazená prodejní doba pro osoby starší 65 let.

ZVÝŠENÁ HYGIENA PŘI NÁKUPU PEČIVA

  • Zakazuje se výběr pečiva a dotek holou rukou!!! Žádáme o dodržování zajištění zvýšené hygieny při nákupu nebaleného pečiva s důrazem na používání jednorázových mikrotenových rukavic, mikrotenových sáčků a kleští. Při výběru pečiva prosíme o dodržení bezpečného odstupu alespoň 2 metry.

DODRŽUJTE ODSTUP

  • Prosíme o dodržování bezpečného odstupu mezi jednotlivými osobami alespoň 2 metry. Z tohoto důvodu může být vstup do prodejny řízen a dočasně omezen.

PLATBA KARTOU

  • Z hygienických důvodů Vás žádáme o přednostní používání bezhotovostního platebního styku, tj. provádět úhradu nákupu platební kartou.

ZMĚNA PROVOZNÍ DOBY NĚKTERÝCH PRODEJEN

  • Aktuální provozní dobu vaší prodejny hledejte ZDE.

Omezení dodávek zboží

Vážení zákazníci,

kvůli mimořádným opatřením došlo v Pivovaru Litovel k úplnému zastavení výroby, a to včetně stáčení a distribuce láhvového piva, a to nejméně po dobu trvání 14ti denní karanténní lhůty.

V důsledku vládního nařízení o omezení volného pohybu osob dojde s vysokou pravděpodobností k částečnému omezení dopravy a logistiky, případně dostupnosti vybraného sortimentu také u Pivovarů ZUBR a HOLBA.

Vzhledem k mimořádné situaci omluvte prosím dočasnou nedostupnost některého zboží. Děláme vše pro to, abychom pro Vás zajistili co nejrychlejší dodávky a doplnění zboží.

Za vzniklou situaci se omlouváme a děkujeme za pochopení.

Zpět
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací