Stříhejte kolem dokola

19.10.2021

Pravidla soutěže:

Stříhejte kolem dokola!

Vyhrajte na rok — třikrát Škoda Karoq!

Kvalita si zaslouží odměnu, a protoje tu opět největší podzimní soutěž se značkami kvality potravin.Znovu tak můžete soutěžit o atraktivní ceny pro vás i celou rodinu. Jak? Stačí vybírat a nakupovat potraviny osvědčených značekkvality, vystřihovat loga a nalepovat je na herní karty. Vyhrávat pak můžete až do 2. 1. 2022.

Značky kvality, jež zastupují panáčci vedení Klasáčkem, nám představují hlavní výhry – tři vozy ŠKODA KAROQ na rok!Týden co týden,po celou dobu trvání soutěže, pak na vás čeká také dalších více než 50 tisíc cen — kuchyňskýchspotřebičů a doplňků nebo poukazů na nákup do vybraných řetězců!

Chcete se zúčastnit? V prodejnách Albert/COOP nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček a jeho kamarádi vám ukazují, že v atraktivní soutěžní hře jde znovu o vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Herní karty si snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost.

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Celou kampaň STŘÍHEJTE KOLEM DOKOLA uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte
v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

Herní karta ke stažení ZDE

Úplná pravidla ZDE

Zpět
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací