Strom splněných přání rozzáří informační centrum

20.11.2019

„Udělat radost svým blízkým, sejít se s nimi a společně oslavit nejkrásnější svátky roku. Takové představy má o prožití vánočního období většina dospělých. Již čtvrtým rokem vybízí Informační centrum Šumperk, aby k těmto tradicím lidé přidali ještě jednu. V rámci akce Strom splněným přání má veřejnost možnost stát se „ježíškem“ dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí a pomoci jim vyplnit jejich vánoční přání.

Slavnostní zahájení akce, během níž se rozsvítí vánoční stromek a zavěsí přáníčka dětí, proběhne v informačním centru v budově divadla v pondělí 25. listopadu od 17.30 hodin. Následně si budou moci „ježíšci“ vybrat, která z přání chtějí vyplnit. Atmosféru podvečera zpříjemní loučenský sbor TapTýda. Zabalené dárky společně s přáníčkem odevzdají lidé pracovnicím informačního centra nejpozději do úterý 17. prosince."

My se do této krásné akce zapojujeme a stáváme se sponzorem vánočního pečení a předvánočních nákupů podporovaných organizací!

Podpořte i Vy Strom splněných přání!

zdroj: Flipbook. Šumperk [online]. Dostupné z: https://www.sumperk.cz/filemanager/pdf-viewer/turnJs/magazine/index.php?app=971&fileID=445667#page/4

Zpět
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací