Probíhající soutěže

Soutěž k našemu výročí

Soutěž probíhá od 1.12.2021 do 31.12.2021

Pravidla soutěže:

- Stačí nakoupit v minimální hodnotě 300Kč

- Správně odpovědět na soutěžní otázku

- Odpověď zapsat na orazítkovanou účtenku

- Na účtenku vyplnit: jméno, přijmení, telefon a adresu

- Účtenku vhodit do soutěžního boxu ve Vaší prodejně

Úplná pravidla ZDE

Soutěž s MP Krásno

Střihejte kolem dokola

Pravidla soutěže:

Stříhejte kolem dokola!

Vyhrajte na rok — třikrát Škoda Karoq!

Kvalita si zaslouží odměnu, a protoje tu opět největší podzimní soutěž se značkami kvality potravin.Znovu tak můžete soutěžit o atraktivní ceny pro vás i celou rodinu. Jak? Stačí vybírat a nakupovat potraviny osvědčených značekkvality, vystřihovat loga a nalepovat je na herní karty. Vyhrávat pak můžete až do 2. 1. 2022.

Značky kvality, jež zastupují panáčci vedení Klasáčkem, nám představují hlavní výhry – tři vozy ŠKODA KAROQ na rok!Týden co týden,po celou dobu trvání soutěže, pak na vás čeká také dalších více než 50 tisíc cen — kuchyňskýchspotřebičů a doplňků nebo poukazů na nákup do vybraných řetězců!

Chcete se zúčastnit? V prodejnách Albert/COOP nakupujte potraviny označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. Klasáček a jeho kamarádi vám ukazují, že v atraktivní soutěžní hře jde znovu o vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

Herní karty si snadno stáhnete na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost.

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Celou kampaň STŘÍHEJTE KOLEM DOKOLA uvidíte také na televizních obrazovkách a uslyšíte
v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

Herní karta ke stažení ZDE

Úplná pravidla ZDE

Nádobí značky Berndes

1. Za každých 200 Kč Vašeho nákupu obdržíte u pokladny 1 bod.

Do hodnoty nákupu se nezahrnuje nákup vratných obalů, cigaret a tabákových výrobků, dárkových poukazů a dobíjecích kupónů operátorů.

2. Nasbírejte 30 bodů a získejte vybrané nádobí Berndes od 19,90 Kč.

3. Vezměte si vybraný produkt ze stojanu (případně si jej vyžádejte u pokladny) a předložte kartu s příslušným počtem bodů.

4. Své body můžete uplatnit a odměnu si vyzvednout od 1. 9. 2021 do 4. 1. 2022 nebo do vyprodání zásob.

Kompletní pravidla ZDE

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací