Soutěže

Vyhodnocení Vánoční soutěže!

Střihněte si kvalitu!

Dočkali jste se – velká soutěž se značkami kvality potravin je zpátky! Maskotem je opět panáček Klasáček, kromě něj se tentokrát představí i další postavičky jako zástupci značek kvalitních potravin. Znovu tedy můžete s chutí nakupovat, vystřihovat loga z výrobků, nalepovat je na herní karty a hlavně, až do 3. 2. 2019 vyhrávat. Každý měsíc pro vás bude připraven jeden z vozů ŠKODA KAROQ v národních barvách, po celou dobu trvání akce pak soutěžíte také o sto tisíc dalších cen.
Jaké výrobky nakupovat v prodejnách COOP, abyste se mohli zúčastnit soutěže? Potraviny jsou označené známými symboly Klasa, Česká cechovní norma, Regionální potravina, Český výrobek – garantováno PK, Bio, evropské značení nebo Česká potravina. A jak naznačuje Klasáček s velkými nůžkami nad hlavou, principem této atraktivní soutěžní hry je vystřihování log z obalů kvalitních potravin a jejich nalepování do herních karet.

A jak získáte herní karty? Velmi snadno – stáhnete si je na webu akademiekvality.cz a vytisknete. Na stejném místě pak najdete nejen aktuality a úplná pravidla soutěže, ale také spoustu zajímavých a potřebných informací o důležitosti kvality potravin, o všech uvedených značkách kvality a o parametrech, na které byste při nákupu měli zaměřit pozornost. Víte například, jak poznáte kvalitní šunku nebo máslo a jaké jsou regionální speciality? Stačí málo a budete mít jasno!

Více informací o soutěži zjistíte také v reklamních materiálech přímo v našich prodejnách a na sociálních sítích. Abyste nezapomněli, že můžete soutěžit a vyhrát jeden ze tří vozů ŠKODA KAROQ a sto tisíc dalších cen, Klasáček a jeho kamarádi vám to budou připomínat také na televizních obrazovkách a v rozhlase. V naší soutěži vyhrávají všichni, protože kvalitní potravina je výhra pro každého!

ARCHIV SOUTĚŽÍ A AKCÍ

Soutěž již skončila / Nová soutěž s Pepsi!

Soutěž již skončila / Soutěžte o poukaz od Čedoku!

Soutěž již skončila / Soutěžte se Smetanitem a vybavte si kuchyni!

Soutěž již skončila / Soutěž probíhá v prodejně COOP Diskont Zábřeh

Soutěž již skončila / Soutěžní kupony v časopisu Rádce!

O SOUTĚŽI

V COOP Rádci 5/2018 bylo otištěno 27 soutěžních kupónů. Každý kupón je samostatnou soutěží s vlastní kvízovou otázkou, vlastními výhrami i vlastními výherci.

Každý soutěžící se může účastnit libovolného počtu soutěží, v každé může soutěžit opakovaně, v rámci jedné soutěže však může vyhrát pouze jednu cenu.

JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE

Soutěžící se do soutěže může zaregistrovat dvojím způsobem:

1. Kupón z COOP Rádce 5/2018 vyplní a pošle v době trvání soutěže na adresu Delex, Denisovo nábřeží 4, 301 00 Plzeň. Obálku označí heslem „COOP 25 let“.

Termín odesílání kupónů je 8. 10. – 11. 11. 2018.

nebo

2. Soutěžící navštíví v době trvání soutěže (tj. 8. 10. – 11. 11. 2018) webové stránkywww.coopclub.cz/kupony, kde si vybere číslo příslušného kupónu, po rozkliknutí zodpoví kvízovou otázku a vyplní všechna pole soutěžního formuláře.

Podrobná pravidla, počty výherců i rozpis cen pro jednotlivé kupóny naleznete zde.

Soutěž již skončila / Prožijte Grandiózní podzim!

Pro zákazníky jsme si připravili atraktivní soutěž o tisíc cen.
Patří mezi ně MultiSport karty, vouchery na nákup parfémů nebo lístky do kina. Hlavní cenou je luxusní víkendový pobyt ve wellness hotelu pro dva.

Stačí sbírat kódy z označených kelímků a zadat je online na webové stránky uvedené na FB stránce firmy Ehrmann. Každý losují výherce některých menších cen. Hlavní výhru získá ten, který pošle nejvíce kódů za dobu trvání soutěže.

Soutěž probíhá od 10. září do 4. listopadu 2018

Soutěž již skončila / Začíná druhé kolo sběratelské akce!

Zapojte se do druhé části velké sběratelské akce v prodejně COOP Diskont!
100 let od vzniku první republiky 1918 – 2018
Připravili jsme si pro Vás u příležitosti výročí 100 let od vzniku Československé republiky novou sběratelskou akci. Zapojte se do druhého kola a prozkoumejte hrady a zámky Československa.
Při nákupu nad 299 Kč obdržíte na vyžádání u pokladny sáček s magnetkou jednoho z československých hradů a zámků. Celá sbírka obsahuje 10 památek. Ty pak můžete vkládat do magnetické encyklopedie a doplnit si tak sbírku. V prodejně COOP Diskont si ji můžete koupit za akční cenu 69,90 Kč.
Druhé kolo sběratelské akce začíná již 12. 9. 2018!
Sběratelská akce probíhá v rámci Jednoty Zábřeh pouze na prodejně COOP Diskont.
Více informací naleznete v akčních letácích COOP Diskont, na prodejně COOP Diskont v Zábřehu a na stránkách www.coopclub.cz.
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací