Prodej a pronájem nemovitostí

Nabízíme Vám pronájem a prodej nemovitostí.

Pro více informací se obracejte na mob.: 777 876 504

PRODEJ - Hněvkov

Prodej komerčního objektu č.p. 77, na pozemku p.č.st. 12 v k.ú. Hněvkov.

Jedná se o samostatně stojící objekt ve středu obce Hněvkov u Zábřehu, kde byla v minulosti provozována prodejna potravin a průmyslového zboží. Objekt je zděný jednopodlažní se sedlovou střechou, do objektu je přivedena voda a elektřina, vytápění je zajištěno elektrickými akumulačními kamny a přímotopy, chlazení objektu pak klimatizací o výkonu 5kW. Pozemek má celkovou rozlohu 385m2, mimo zastavěnou plochu je část pozemku zatravněna a druhá část tvoří zásobovací plochu. Možnosti využití objektu jsou široké, veškeré další podrobnosti sdělíme při prohlídce objektu, cena 1 700 000,- Kč.

PRODEJ/PRONÁJEM - Hoštejn

Prodej/pronájem - Hoštejn, část objektu ve 2. nadzemním podlaží s bývalou restaurací, vč. části pozemku s přístupovou komunikací.

PRONÁJEM - Šumperk - obchodní prostory Hlavní třída

Pronájem - Šumperk, obchodní prostory v centru města o celkové rozloze 800m2, možno je rozdělit na menší části. K dispozici rovněž skladové prostory, veškeré sociální zázemí, zásobovací plocha, nákladní výtah a možnost parkování. Možné jednání o úpravě prostor dle konkrétních požadavků.

Pro více informací se obracejte na mob.: 777 876 504